Dietsmann

Всички свободни позиции

Координатор Здравословни и безопасни условия на труд

Местен договор (в съответствие със законодателството на страната)
Местоположение: Раднево
Ротация: 11 months on/1 month off
Клиент: Maritza East
Категория: Quality / HSE
Страна: Bulgaria
2018-08-07
Препратка: O15-3

Вашата роля

Ще подкрепите усилията на Дитсман Груп за осигуряване на здраве, безопасност и опазване на околната среда в производствената ни база и при клиентите на Дитсманн Енергоремонт – Оперативен център Раднево.

Вашите основни задължения

  • Организира, координира и контролира дейностите за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд при пълно спазване изискванията на нормативната уредба и правилата на Dietsmann International Group
  • Отговаря за коректното провеждане на различните инструктажи; провежда обучения, симулации, презентации и др
  • Организира оценяването на професионалните рискове и разработва мерки за предотвратяване на риска за живота и здравето на работещите
  • Води отчетност за трудовите злополуки и професионалните заболявания и участва при техните анализи и корективни дейности
  • Организира обучението на КУТ и ГУТ, разработва и реализира програми за квалификация и преквалификация по ЗБУТ
  • Осъществява необходимата комуникация с контролни органи и организации, свързани с безопасност на труда, опазване на околната среда, противопожарна и аварийна безопасност
  • Създава и поддържа изискваната нормативна документация

Вашият профил

  • Висше техническо образование
  • Задълбочени познания и интереси в областта на ЗБУТ
  • Предишен опит на подобна позиция в мини, енергетика или производствено предприятие
  • Аналитично и критично мислене
  • Умения за приоритизиране и координиране на дейности
  • Комуникативност, настойчивост, действен подход
  • Компютърна грамотност
Вашата селекция е празна